Distribuce vody

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution

V Praze skončil historicky první světový kongres psychiatrů, který hostila postkomunistická země. Do České republiky přijelo přes 6000 účastníků ze 125 zemí světa, v 19 paralelních sekcích zaznělo na 3000 příspěvků. Společnost PIAQUA s.r.o. měla tu čest zajistit po celou dobu této akce pitný režim.

Číst více...
Home arrow PRODUKTY arrow PŘÍSLUŠENSTVÍ
Příslušenství

Ruční pumpa

 

Ruční pumpa je vyrobena z kvalitního a hygienicky nezávadného plastu. Je určena pro vyčerpání vody pokojové teploty z plastových barelů o obsahu 18,9 litrů jednoduchým mechanickým způsobem. Své uplatnění nachází v kancelářích i domácnostech, ale také při rekreaci na chatách a chalupách a všude tam, kde není možnost připojení k elektrické síti. Obsluha je velice jednoduchá. Po nasazení pumpy na barel se ručním pumpováním vytlačuje stolní voda přes výpustnou trubici do připravené skleničky.

CENA : 399,- Kč vč. DPH

pumpa

 

Odkladač kelímků Service Cup

Odkladač použitých kelímků je velmi praktickým pomocníkem při hromadění použitých kelímků. Oproti běžnému odpadkovému koši je zde zaručena dobrá skladnost i velkého množství použitých plastových kelímků. 

CENA : 490,- Kč vč. DPH

odkladac.jpg 

 

Tubus na kelímky

MULTI CUP

Tubus na kelímky je vyroben z hygienicky nezávadného plastu a je určen k hygienickému vydávání kelímků o velikosti 0,2 litru.

Montáž je velice jednoduchá; k výdejníku se z boku do již předvrtaných otvorů přišroubuje dvěma samořeznými šroubky plastový držák. Tubus se nasadí do zubů držáku ve směru vyznačených šipek a je připraven k použití.

Kelímky z tohoto tubusu nevypadávají  - jde o velmi kvalitní, patentovaný výrobek.


CENA : 450,- Kč vč. DPH

glowna2

 

 

Dávkovač sirupů

 

Dávkovač sirupů se upevňuje na watercooler pomocí dvou samořezných šroubů. Slouží k vydávání sirupů jednoduchým zmáčknutím výdejního tlačítka, které je umístěno na čele dávkovače. Obsah - 1,2 litru.

 


CENA : 690,- Kč vč. DPH


sirup

 

Stojan na 4 barely

 

 

Tento robustní stojan slouží k uložení čtyř barelů . Šetří místo nutné k uložení barelů a též usnadňuje jejich manipulaci. Je zhotoven z velmi kvalitního materiálu který je opatřený ochranným nátěrem.

 


CENA : 1590,- Kč vč. DPH

dr_3

 

 

 


 
 

Kontakt

PIAQUA s.r.o.

Strojírenská 386

PRAHA 5 - Zličín 155 21

GSM: 777 742 782

Tel.: 241 400 401

Fax: 241 400 394

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny  


www.distribucevody.cz
Distribuce vody