Distribuce vody

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution

V Praze skončil historicky první světový kongres psychiatrů, který hostila postkomunistická země. Do České republiky přijelo přes 6000 účastníků ze 125 zemí světa, v 19 paralelních sekcích zaznělo na 3000 příspěvků. Společnost PIAQUA s.r.o. měla tu čest zajistit po celou dobu této akce pitný režim.

Číst více...
Home arrow SANITACE
sanitace
Co je sanitace výdejníků vody ( watercoolerů ) ?

Sanitace je úplné vyčištění a desinfekce všech vnitřních vodních cest - tedy míst, kudy voda protéká při stáčení. Tyto sanitace jsou důležité pro zachování mikrobiologické čistoty a stability stáčené vody a jsou doporučeny SZU ČR. V každém watercooleru při používání jakékoliv balené vody se začne po cca. třech měsících provozu začít tvořit tzv. biofilm. Tento biofilm se tvoří výhradně na plastových plochách, které jsou ve styku s vodou a je vhodným prostředím pro množení bakterií (pozn. - naše watercoolery obsahují minimální množství plastových dílů, většina částí je z nerez oceli). Proto je nutné zajistit naprostou čistotu a nezávadnost vnitřních vodních cest jejich desinfekcí - sanitací. K podobnému množení bakterií dochází v jakékoliv balené vodě po otevření lahve a přístupu vzduchu, který tyto bakterie obsahuje. Jde však o nepatogenní bakterie, které mohou např. měnit senzorické vlastnosti stáčené vody, zdraví jsou škodlivé minimálně.

Postup sanitací jsme vypracovali dle platné legislativy a doporučení SZU s použitím nejmodernějších detergenčních prostředků, které zaručují naprostou čitotu vodních cest vysanitovaného watercooleru a to bez rizika kontaminace následně stáčené vody. Po sanitaci náš technik opatří watercooler štítkem s datumem další sanitace, a tak máte přehled o tom, kdy je vhodná další sanitace vašeho watercooleru.

 
 

Kontakt

PIAQUA s.r.o.

Strojírenská 386

PRAHA 5 - Zličín 155 21

GSM: 777 742 782

Tel.: 241 400 401

Fax: 241 400 394

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny  


www.distribucevody.cz
Distribuce vody