Distribuce vody

 
  • Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution

Se změnou sazby DPH z 5% na 9% u balené vody téměř všichni výrobci zvýšili konečnou cenu svých výrobků. Společnost Piaqua s.r.o. dokázala snížením celkových nákladů udržet cenu pro koncového zákazníka na 98,- Kč za jeden barel 18,9 litru. Věříme, že tento náš krok bude pro naše zákazníky příjemným zjištěním.

Home arrow SANITACE arrow POSTUP SANITACE
postup sanitací
Technik provádí sanitaci na místě, kde je watercooler umístěn. Nejprve se voda z watercooleru vypustí a mechanicky se s detergentním přípravkem očistí plochy, které jsou ve styku s vodou.

Po té se do watercooleru napustí voda s desinfekčním přípravkem a pomocí sanitizeru (sanitizer je přístroj pracující na bázi ozonizace) se voda obohatí o ozón. Molekuly ozónu se navážou na molekuly vody (rozpustnost ozónu ve vodě je až 40 x vyšší než u kyslíku) a vzniklý roztok je jedním z nejsilněji působících desinfekčních činidel pro použití v potravinářském průmyslu (po zhruba dvou hodinách dochází k rozpadu ozónu na kyslík a nehrozí tedy jakákoliv újma na zdraví spotřebitelů).
Roztok se po několika minutách z watercooleru vypustí a následuje propláchnutí čistou pitnou vodou. Po té technik provede vnější očistu a označení watercooleru nálepkou s vyznačením datumu příští doporučené sanitace.

Sanitace prováděné naší společností jsou zcela ZDARMA*

Servis a opravy výdejníků jsou prováděny běžně u zákazníka, v případě kdy je nutno přístroj odvézt do servisního střediska poskytneme zdarma náhradní přístroj.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
* Tato služba je pouze pro pravidelné odběratele (odběr minimálně 3 barelů za měsíc)

 
 

Kontakt

PIAQUA s.r.o.

Strojírenská 386

PRAHA 5 - Zličín 155 21

GSM: 777 742 782

Tel.: 241 400 401

Fax: 241 400 394

E-mail: Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny  


www.distribucevody.cz
Distribuce vody